Regulamin sklepu internetowego

www.aoc-wina.eu

  1. Realizacja usługi w sklepie aoc-wina.eu odbywa się według poniższego regulaminu. Złożenie zamówienia w sklepie aoc-wina.eu oznacza pełną akceptację wszystkich zasad sprzedaży wynikających z poniższego regulaminu przez Klienta oraz zobowiązuje klienta do przestrzegania zawartych w nim zasad.

  2. Informacja handlowa przedstawiona na stronie www.aoc-wina.eu nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Sprzedającym jest sklep działający pod adresem internetowym www.aoc-wina.eu prowadzony przez firmę AOC Dystrybucja Sp z o.o., z siedzibą w Poznaniu, ul. Grunwaldzka 17, 60-782 Poznań, NIP 7792349672, REGON 301025961. Umowę sprzedaży poczytuje się za zawartą w siedzibie składającą ofertę elektroniczną (sprzedającego). Oznacza to, że sklepem internetowym jest siedziba przedsiębiorcy.

  3. aoc-wina.eu nie prowadzi sprzedaży wysyłkowej alkoholu, ale zamówione na stronie internetowej aoc-wina.eu - alkohole (co odpowiada jedynie ich rezerwacji), mogą być dostarczane przez pracownika AOC Dystrybucja Sp z o.o. lub za pośrednictwem innych osób trzecich - pod adres wskazany w formularzu zamówienia.

  4. Ze sklepu aoc-wina.eu mogą korzystać wyłącznie osoby fizyczne pełnoletnie oraz prawne, posiadające pełną określoną wg przepisów prawa

    cywilnego zdolność do czynności prawnych, zwane dalej Kupującym.

  5. Uwzględniamy zwroty w przypadku niezgodności towaru z zamówieniem.

W przypadku pytań prosimy o kontakt.